میزان وام اوراق وام مسکن در اردیبهشت 99

با ادامه روند کاهشی قیمت اوراق تسهیلات مسکن، زوج‌های تهرانی برای دریافت وام ۲۴۰ میلیونی مسکن و جعاله باید ۲۲ میلیون و ۷۵۲ هزار تومان پرداخت کنند. بر همین اساس مجردهای ساکن تهران نیز می‌توانند با هزینه ۱۳ میلیون و ۲۷۲ هزار تومان تا ۱۴۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کنند.

به گزارش مجله دلتا قیمت هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن به طور متوسط در اسفندماه سال گذشته از ۵۰ هزار تومان به ۴۷ هزار و ۴۰۰ هزار تومان رسید.

آخرین قیمت‌ها حاکی از آن است که قیمت هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن بانک مسکن از فروردین تا اسفند سال گذشته بین کمی بیش از ۴۶ تا کمی بیش از ۴۷ هزار تومان قیمت داشته است؛ به طوری که تسه (اوراق) فروردین، اردیبهشت و خرداد سال ۱۳۹۸ به ترتیب ۴۶ هزار و ۶۰۰، ۴۶ هزار و ۴۰۰ و ۴۶ هزار و ۸۰۰ تومان قیمت دارند و قیمت هر برگ از اوراق تسهیلات مسکن بانک مسکن در تیر، مرداد و شهریور سال ۱۳۹۸ نیز به ترتیب با قیمت ۴۷ هزار و ۱۰۰، ۴۶ هزار و ۹۰۰ و ۴۶ هزار و ۷۰۰ تومان داد و ستد می‌شود.

مجردهای ساکن تهران می‌توانند تا ۱۴۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کنند که شامل ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات خرید مسکن و ۴۰ میلیون تومان جعاله می‌شود؛ بنابراین برای دریافت ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات باید ۲۰۰ برگه تسهیلات با هزینه ۹ میلیون و ۴۸۰ هزار تومان خریداری شود که با در نظر گرفتن ۴۰ میلیون تومان وام جعاله و ۸۰ ورق به مبلغ ۳ میلیون و ۷۹۲ تومان، این وام ۱۳ میلیون و ۲۷۲ هزار تومان هزینه برمی‌دارد.

زوج‌های تهرانی نیز برای دریافت وام ۲۴۰ میلیونی مسکن باید ۴۰۰ برگه تسهیلات مسکن به هزینه ۱۸ میلیون و ۹۶۰ هزار تومان خریداری کنند که با هزینه ۳ میلیون و ۷۹۲ هزار تومانی وام جعاله برای خرید ۸۰ برگه تسهیلات، در مجموع باید ۲۲ میلیون و ۷۵۲ هزار تومان پرداخت کنند.

سقف این تسهیلات برای مراکز استان و شهرهای با جمعیت بیش از ۲۰۰ هزار نفر به ۸۰ میلیون تومان رسیده که برای آن باید ۱۶۰ برگه با هزینه هفت میلیون و ۵۸۴ هزار تومان خریداری شود. این وام برای سایر مناطق شهری ۶۰ میلیون تومان در نظر گرفته شده است که هزینه آن با خرید ۱۲۰ برگه، پنج میلیون و ۶۸۸ هزار تومان می‌شود.

 
 


فرداد آب پیکر
1399/02/04 | بازدید:2091 نفر
چاپ
به اشتراک بگذارید ...

نظرات کاربران

نظری وارد نشده است

ارسال نظر

پر کردن موارد ستاره دار الزامی است
نام *
نظر*
 
Captcha
کد امنیتی*
استخراج بیت کوین با کامپیوتر
گروه واتساپ املاک مرکزی پرند
گالری فیلم پرند ، تصاویر فاز صفر ، فاز 1 ، فاز 2 ، فاز 3 ، فاز 4 ، فاز 5 ، فاز 6
قیمت ارز ، ماشین ، طلا ، سکه ، وضعیت هوای پرند
به روز ترین آمار کرونا

آخرین تصاویر و فیلم ها