بازدید مهندس طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی از شهر جدید پرند

بازدید مهندس طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر عامل شرکت عمران شهرهای جدید از شهر جدید پرند

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند مهندس طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی، دکتر وطن خواهی مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید پرند به همراه مدیران و کارشناسان مربوطه از پروژه های زیر بازدید به عمل آوردند.

۱. پروژه آرامستان شهر جدید پرند:

آرامستان شهر جدید پرند با مساحت تقریبی ۴۰ هکتار در جنوب جاده قدیم تهران – ساوه (غرب فاز یک صنعتی) قرار دارد. تاکنون این پروژه ۷۰ درصد پیشرفت داشته است.

۲. تقاطع غیرهمسطح شهرک صنعتی پرند:

تقاطع غیرهمسطح در جنوب فاز یک (ورودی شهرک صنعتی) شهر پرند قرار دارد. هدف از ساخت این پل روگذر ایجاد دسترسی شهرک صنعتی به جاده قدیم تهران-ساوه و شهر پرند می باشد. تاکنون این پروژه ۸۵ درصد پیشرفت داشته است.

۳. بوستان مشاهیر:

بوستان مشاهیر با مساحت ۳۲ هکتار، بزرگترین بوستان در دست احداث در پرند است که در رود دره حدفاصل فازهای ۳ و ۴ واقع شده است. این بوستان همانند مفصلی سبز، مناطق مسکونی مجاور را بهم می پیوندد و با ساختاری یکپارچه از محیط پیرامون تا قلب کلانشهر امتداد یافته است. بوستان مشاهیر با هدف ایجاد فضای سبز در مقیاس شهری و فراشهری و تاکید بر فعالیت های آزادانه شهروندان در قالب فضاهای خدماتی، رفاهی، گذران اوقات فراغت، فرهنگی، تفریحی و گردشگری طراحی گردید. در برنامه ریزی و طراحی این بوستان مولفه های عملکردی، زیباشناسی و محیط زیستی مورد توجه قرار گرفته است. هویت بخشی و ایجاد پل ارتباطی بین تاریخ و فرهنگ گذشته و حال از اهداف اصلی پروژه است و تاکنون این پروژه ۸۶ درصد پیشرفت داشته است و نیمه شمالی آن افتتاح شده است.

۴. پروژه قطار شهری:

احداث راه دسترسی به ایستگاه راه آهن شهدای شهر جدید پرند تاکنون ۵۰ درصد پیشرفت داشته است.

۵. مرکز محله آفتاب:

مرکز محله آفتاب واقع در فاز ۵ شهر جدید پرند با روش مشارکت در ساخت دارای کاربری های تجاری، آموزشی، سرای محله و فضای سبز می باشد. پیشرفت فیزیکی پروژه حدود ۱۱ درصد است و در مرحله تسطیح و خاکبرداری و اجرای جدول معابر و صدور پروانه ساختمانی برای مجتمع های تجاری است.

۶. پروژه آماده سازی اراضی ۸۸ هکتاری:

عملیات آماده سازی اراضی موسوم به ۸۸ هکتاری واقع در شمال فاز ۶ می باشد که تاکنون حدود ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

۷. پروژه آماده سازی اراضی ۱۳۰ هکتاری:

عملیات آماده سازی اراضی موسوم به ۱۳۰ هکتاری واقع در فاز ۶ می باشد که تاکنون حدود ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است و خدمات رسان فاضلاب شروع به کار کرده است و کانال هدایت آب های سطحی در جنوب سایت رو به اتمام است.

۸. پروژه برج افزار ماهان البرز (طرح اقدام ملی مسکن):

این پروژه ۲۵۲ واحد دارد و ۱۰ طبقه است و در شمال فاز ۶ قرار دارد و عملیات خاکبرداری آن در حال انجام است.

۹. پروژه کیسون (مسکن مهر):

این پروژه در فاز ۶ شهرجدید پرند واقع شده است که تاکنون ۱۰۰۸۰ واحد آن افتتاح شده است و دارای ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی می باشد.

در این بازدید که حدود چهار ساعت به طول انجامید کارشناسان مربوطه در محل هر پروژه گزارشات لازم را ارائه دادند و مهندس طاهرخانی ضمن قدردانی از روند کاری پروژه ها، دستورات لازم را جهت سرعت بخشیدن به انجام امور در همه پروژه ها صادر فرمودند.

منبع خبر : وب سایت شرکت عمران پرندفرداد آب پیکر
1399/10/13 | بازدید:424 نفر
چاپ
به اشتراک بگذارید ...

نظرات کاربران

نظری وارد نشده است

ارسال نظر

پر کردن موارد ستاره دار الزامی است
نام *
نظر*
 
Captcha
کد امنیتی*
گالری تصاویر پرند ، تصاویر فاز صفر ، فاز 1 ، فاز 2 ، فاز 3 ، فاز 4 ، فاز 5 ، فاز 6
گالری فیلم پرند ، تصاویر فاز صفر ، فاز 1 ، فاز 2 ، فاز 3 ، فاز 4 ، فاز 5 ، فاز 6
قیمت ارز ، ماشین ، طلا ، سکه ، وضعیت هوای پرند
به روز ترین آمار کرونا
خرید نقدی یک روزه ملک شما در پرند

آخرین تصاویر و فیلم ها