اخبار مترو پرند : اختصاص 50 هکتار زمین جهت ساخت ایستگاه مترو پرند

به روز شده در شنبه 99/10/13 ساعت 9 شب

اختصاص 50 هکتار زمین جهت ساخت ایستگاه مترو پرند

به گزارش روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید پرند، صبح روز دوشنبه ۸ دی ماه ۱۳۹۹ جلسه ای در خصوص رفع مسائل و مشکلات و همچنین تسریع در روند احداث متروی پرند با حضور دکتر محسنی بندپی استاندار تهران، دکتر ملکشاهی فرماندار شهرستان رباط کریم، دکتر وطن خواهی مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید پرند و مهندس عرب شهردار شهر جدید پرند در دفتر استاندار محترم تهران برگزار شد.

این جلسه پیرو جلسات هفتگی مسئولان شهر پرند پیرامون تکمیل مترو تهران-پرند و جهت اخذ دستورات لازم از استاندار محترم تهران برای رفع موانع و تسریع در روند اجرایی این پروژه کلان، برگزار گردید.

در این جلسه گزارشی از آخرین اقدامات صورت گرفته در پروژه متروی پرند به استاندار محترم تهران ارائه شد و راهکارهای حل مشکلات و موانع پیشروی این پروژه، مورد بررسی قرار گرفت.

جلسه ای با حضور دکتر حسن نوروزی نماینده مجلس، حجت الاسلام پاشاکی امام جمعه شهر پرند، دکتر ملکشاهی فرماندار شهرستان رباط کریم، دکتر وطن خواهی مدیر عامل و مهندس صمیمی فر عضو هیئت مدیره شرکت عمران شهر جدید پرند، مهندس عرب شهردار و اعضای شورای شهر شهر جدید پرند، مهندس کردرستمی مجری طرح و مهندس سیاه سرانی مدیر پروژه و مدیران و مسئولین مربوطه در خصوص بررسی و پیگیری موانع و مشکلات ایستگاه مترو شهر جدید پرند در سالن اجتماعات شهرداری پرند برگزار شد.

در این جلسه دکتر نوروزی و دکتر ملکشاهی ضمن تقدیر و تشکر از مسئولین و مدیران مربوطه خواستار ارائه گزارش از مدیران مربوطه و تسریع در انجام امور شدند.

مهندس کرد رستمی مجری طرح و مهندس سیاه سرانی مدیر پروژه ایستگاه شاهد تا ایستگاه پرند گزارشات لازم در خصوص بررسی موانع و مشکلات و تسریع در انجام امور را ارائه دادند.

شایان ذکر است شرکت عمران زمینی به متراژ تقریبی۵۰ هکتار به صورت تهاتر برای این پروژه اختصاص داده و شهرداری نیز مجوزات و تسهیلات لازم برای بهره برداری از این زمین توسط شرکت متروی تهران را در نظر گرفته است.

همچنین مقرر گردید در هفته پیش رو اقدامات و جلسات لازم در خصوص تامین برق مترو با مدیرعامل برق منطقه ای انجام شود.

در پایان جلسه اعضای حاضر به صورت میدانی از محل و اجرای پروژه بازدید نمودند. در این بازدید کارشناسان مربوطه گزارش های پروژه را به تفکیک به بازدیدکننده ها ارائه نمودند و تاکید شد جلسات در خصوص موضوع مترو به صورت هفتگی برگزار شود و مدیران مربوطه هر هفته گزارشات لازم را ارائه دهند.فرداد آب پیکر
1399/10/13 | بازدید:1238 نفر
چاپ
به اشتراک بگذارید ...

نظرات کاربران

نظری وارد نشده است

ارسال نظر

پر کردن موارد ستاره دار الزامی است
نام *
نظر*
 
Captcha
کد امنیتی*
گالری تصاویر پرند ، تصاویر فاز صفر ، فاز 1 ، فاز 2 ، فاز 3 ، فاز 4 ، فاز 5 ، فاز 6
گالری فیلم پرند ، تصاویر فاز صفر ، فاز 1 ، فاز 2 ، فاز 3 ، فاز 4 ، فاز 5 ، فاز 6
قیمت ارز ، ماشین ، طلا ، سکه ، وضعیت هوای پرند
به روز ترین آمار کرونا
خرید نقدی یک روزه ملک شما در پرند

آخرین تصاویر و فیلم ها